مقالات

انواع دوربین حرارتی و تفاوت دوربین حرارتی و دید در شب

انواع دوربین حرارتی و تفاوت دوربین حرارتی و دید در شب

دوربین دید در شب برای ثبت تصویرها به وجود حداقل نور مرئی در محیط نیاز دارد. درواقع این دوربین‌ها در فضاهایی که هیچ‌گونه نوری وجود ندارد به‌درستی کار نمی‌کنند. قیمت دوربین حرارتی دید در شب نسبت به امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می‌دهد و مزایای بسیار آن به‌صرفه است.

سنسورهای تعبیه‌شده در دوربین‌های حرارتی، اجسام را بر اساس تفاوت دما شناسایی می‌کنند. این دوربین‌ها با نور مادون قرمز کار می‌کنند و حتی کمترین اختلاف دما بین اجسام را با دقت بالا به نمایش می‌گذارند. دوربین‌های حرارتی به شما کمک می‌کنند تا بتوانید تمامی اجسام موجود در فضا را حتی در تاریکی مطلق تشخیص داده و شناسایی کنید.

thermal-camera-for-use-at-night

انواع دوربین حرارتی و دید در شب و کاربرد آن‌ها

در این بخش به بررسی انواع دوربین حرارتی و تفاوت دوربین حرارتی و دید در شب می‌پردازیم. دوربین‌های حرارتی در انواع مختلف و با کاربردهای متفاوت تولید می‌شوند. امروزه به دلیل استفاده اکثر مردم از گوشی‌های هوشمند، خرید دوربین حرارتی موبایل نیز بسیار متداول شده است.

از دیگر کاربردهای دوربین‌ حرارتی، استفاده از آن‌ها برای تعمیر انواع تجهیزات و ابزارهای الکترونیکی است. خرید دوربین حرارتی برای تعمیرات موبایل باعث افزایش دقت و سرعت در تعمیرات موبایل می‌شود. دوربین حرارتی و دید در شب برای مصارف نظامی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند و از قیمت مناسبی برخوردار هستند. خرید دوربین حرارتی نظامی برای شناسایی هدف‌های ناشناس، شناسایی خطرات و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی در شرایط سخت محیطی ضروری است.

یکی از متداول‌ترین کاربردهای دوربین‌های دید در شب برای حفظ امنیت فضاهای خانگی و صنعتی است. ازاین‌رو توصیه می‌کنیم برای خرید دوربین حرارتی دید در شب باکیفیت توصیه می‌شود به فروشگاه‌های معتبر مراجعه کنید.

قیمت انواع دوربین حرارتی

در فروشگاه‌های مختلف، قیمت دوربین حرارتی بر اساس مواردی همچون نشان تجاری سازنده و کیفیت ساخت محصول تعیین می‌شود. قیمت دوربین حرارتی فلیر و قیمت دوربین حرارتی فلوک وارداتی به دلیل افزایش هزینه گمرک و حمل ‌و نقل نسبت به برخی از نمونه‌های داخلی بالاتر است. از طرفی قیمت دوربین حرارتی صنعتی نسبت به دوربین‌هایی با امکانات کمتر که برای مصارف شخصی استفاده می‌شوند بیشتر است.

انتخاب یک فروشگاه معتبر برای خرید ابزار اندازه گیری

فروشگاه تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق سال‎ها است که در زمینه فروش انواع دوربین حرارتی فعالیت می‌کند.  تمرکز این گروه صنعتی بر کسب رضایت مشتریان است و برای رسیدن به این هدف تمامی تجهیزات را با گارانتی و ضمانت‌نامه معتبر شرکتی ارائه می‌کند. برای آگاهی از قیمت دوربین حرارتی دید در شب و یافتن یک دوربین حرارتی ارزان می‌توانید به فروشگاه اینترنتی ابزار اندازه گیری مجموعه ما مراجعه کنید.

بازگشت به لیست