مقالات

دوربین حرارتی نظامی چیست؟

دوربین حرارتی نظامی چیست؟

دوربین حرارتی نظامی برای تشخیص دقیق هدف در تاریکی شب مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دوربین‌ها بر اساس تغییرات بین دمای محیط و حرارت بدن انسان و گرمای اجسام عمل می‌کنند. برای شناسایی اجسام در این دوربین‌ها از نور مادون قرمز استفاده می‌شود. قیمت دوربین حرارتی نظامی به دلیل استفاده از تکنولوژی‌های روز و وجود امکانات پیشرفته، نسبت به سایر دوربین‌ها بیشتر است.

دوبین‌های حرارتی دارای یک نمایشگر ال سی دی هستند که اجسام شناسایی‌شده در تاریکی شب را به نمایش می‌گذارد. این تصاویر بر اساس میزان حرارت اجسام با رنگ‌های مختلف مشخص می‌شوند. اجسام با درجه حرارت بالا به رنگ‌های قرمز و نارنجی نشان داده می‌شوند. از سوی دیگر اجسام با حرارت پایین با رنگ آبی و اجسام با دمای خنثی به رنگ سبز به نمایش درمی‌آیند.

Military-thermal-camera

خرید دوربین حرارتی نظامی مناسب

شاید این سؤال برای شما هم پیش آمده باشد که ویژگی‌های دوربین حرارتی نظامی چیست. در نظر داشته باشید که قیمت دوربین حرارتی نظامی نشان‌دهنده کیفیت کالا نیست. همچنین یک دوربین حرارتی ارزان دلیلی بر بی‌کیفیت بودن آن دستگاه نیست. برای خرید یک دوربین حرارتی نظامی کارآمد لازم است نکات مهمی را در نظر داشته باشید.

یک دوربین مناسب دارای کیفیت تصویر با رزولوشن بالا است. دوربین باکیفیت توانایی تشخیص اجسام با برد بالا را دارد. همچنین بالا بودن قدرت تفکیک اجسام از یکدیگر مورد مهم دیگری در انتخاب یک دوربین حرارتی نظامی مناسب است.

نکاتی درباره خرید دوربین حرارتی

اگر قصد دارید از کاربردهای دوربین حرارتی در موبایل خود استفاده کنید، خرید دوربین حرارتی موبایل را به شما توصیه می‌کنیم. این دوربین به‌عنوان یک گجت برای اتصال به انواع گوشی‌های هوشمند ارائه می‌شود. با داشتن این ابزار به‌راحتی می‌توان از تمامی امکانات یک دوربین حرارتی کامل بهره‌مند شوید.

 برای افرادی که در زمینه تعمیر گوشی‌های تلفن همراه فعالیت می‌کنند خرید دوربین حرارتی برای تعمیرات موبایل را پیشنهاد می‌کنیم. با استفاده از این ابزار کاربردی می‌توان قطعات آسیب‌دیده و نیازمند تعمیر در موبایل‌ها را با دقت و سرعت بالا شناسایی کرد. خرید دوربین حرارتی دید در شب نیز برای حفظ امنیت کارگاه‌ها و کارخانه‌ها در ساعات تاریکی شب امری ضروری است.

قیمت دوربین حرارتی چقدر است؟

قیمت دوربین حرارتی صنعتی نسبت به سایر دوربین‌ها که از امکانات کمتری برخوردار هستند بیشتر است. اگر قصد خرید دوربین حرارتی اروپایی و آمریکایی را دارید باید بودجه بیشتری را در نظر بگیرید. قیمت دوربین حرارتی فلیر آمریکایی نسبت به مدل چینی اقتصادی به‌طور چشم‌گیری بیشتر است.

قیمت دوربین حرارتی نظامی در نمایندگی‌های معتبر

برای بسیاری افراد، قیمت دوربین حرارتی دید در شب و قیمت دوربین حرارتی فلوک مهم است. برای تجربه خرید ابزار اندازه گیری مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال باکیفیت و کاربردی بهتر است فروشندگان باسابقه، نمایندگی‌های معتبر و فروشگاه اینترنتی ابزار اندازه گیری را انتخاب کنید.

گروه صنعتی مشهد دقیق به‌عنوان نمایندگی رسمی چندین برند مطرح و پرطرفدار اروپایی و آمریکایی در ایران فعالیت می‌کند. به‌طوری‌که قیمت دوربین حرارتی نظامی در این مرکز نسبت به سایر فروشگاه‌ها پایین‌تر می‌باشد و شما می‌توانید با آسودگی خاطر آن را تهیه کنید.

بازگشت به لیست