مقالات

همه چیزدرباره شرکت و محصولات هیوکی

ابزار آلات و تجهیزات اندازه گیری  hioki

  • برند هیوکی شامل چه تجهیزاتی و ابزار هایی میشود ؟
  • برای تاسیس آزمایشگاه برق و الکترونیک از چه وسیله هایی میتوان استفاده کرد ؟
  • آیا مشهد دقیق نماینده رسمی و یا نماینده انحصاری کپانی هیوکی ژاپن در ایران میباشد ؟
  • آیا تمامی تجهیزات برند هیوکی در ایران موجود میباشد ؟
  • برای خرید و یا فروش و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاهی هیوکی به کجا مراجعه کنیم ؟
  • تاریخچه برند هیوکی hioki از چه سالی میباشد ؟

مقدمه :

برند هیوکی hioki  یکی از بهترین و قدیمی ترین برندهای تولید کننده تجهیزات اندازه گیری و آزمایشگاه برق و فیزیک میباشد که از قدیم دارای آوازه و شهرت فراوانی بوده است که پس از چندین سال قدمت هم اکنون دستگاه های قدمی مصرف شده ، آن در حال استفاده مهندسین میباشد و علت دوم شهرت این دستگاه عمر و کیفیت دقت و سخت افزاری این ابزار آلات میباشد.

در این مقاله قصد داریم درمورد تمامی محصولاتی که این شرکت و برند معروف ژاپنی هستند را به آنها اشاره کنیم. با ایران بی تی ام تا انتهای این مقاله همراه باشید…

————————————————————–

۱-مولتی متر های  دیجیتال و آنالوگ هیوکی hioki

مولتی متر های دیجیتال هیوکی دارای چند ده مدل مختلف با شکلها و رنج های مختلف در دسترس می باشد که شرکت هیوکی برای هریک از مولتی متر های دیجیتال پارامترهای خاصی در نظرگرفته است که میتوان محاسبات تست ولتاژ و تست جریان و تست فرکانس و تجزیه و تحلیل مقاومت و اهم را با بهترین و دقیق ترین تست ها انجام داد.

 

انواع مولتی متر های دیجیتال هیوکی hioki  شامل :

هیوکی hioki dt 4252 ،هیوکی hioki dt 4253

هیوکی hioki dt 4255 ، هیوکی hioki dt 4223 ، هیوکی hioki dt 4221 ، هیوکی hioki dt 4254 ،  ، هیوکی hioki dt 4256 ،  هیوکی hioki dt 4224 ، هیوکی hioki dt 4222 ، هیوکی hioki 3246-60 ، هیوکی hioki 3244-60 ، هیوکی hioki dt 4282 ، هیوکی hioki dt 4281 ، هیوکی hioki dt 4255 ، هیوکی hioki 7276، هیوکی hioki 7275 ، هیوکی hioki 3239 ، هیوکی hioki 3238/3237 ،

 

————————————————————–

۲-کلمپ آمپر متر دیجتیال هیوکی ژاپن

با پیشروی تکنولوژی تست های و کارهای مشکل و خطر ساز آسان تر و ایمن تر میشوند و میتوان برای جلوگیری از خطر های برق گرفتگی از ابزار های بسیار حرفه ای و دقیق استفاده کرد. همانطور که میدانید مولتی متر های کلمپی بسیار کار را برای مهندسین آسان کرده و میتوان بدون بردین و یا ضخمی کردن کابل از میزان جریان عبوری باخبر شد. کلمپ آمپر متر ها دارای سایز ها و رنج های مختلفی هستند که به وسیله آن میتوان میزان جریان و آمپر عبوری را از ۱ آمپر تا ۶۰۰۰ آمپر اندازه گیری کرد البته قابل توجه مهندسین عزیز برای تست های ۲۵۰۰ آمپر به بالا باید از کلمپ های فلکسی بل قابل انعطلاف استفاده کرد.

کلمپ آمپر متر های چنگکی و یا انبری برند هیوکی hoiki شامل مدل هایی به شرح ذیل میباشند :

 

کلمپ ها با قابلیت تست توان AC:

هیوکی HIOKI 3280-10F هیوکی HIOKI FT6380 ، هیوکی HIOKI 3293-50 ، هیوکی HIOK I3283 ،هیوکی HIOKI CM4141/4142 ، هیوکی HIOKI 3289 ، هیوکی HIOKI 3282/3281 ،  ،

مولتی متر کلمپی AC/DC  :

HIOKI 3288/3288-20 ،هیوکی HIOKI CM4375/4376 ، هیوکی HIOKI CM7290/CM7291 ، هیوکی HIOKI CM4373/CM4374 ، هیوکی HIOKI CM4373/CM4374 ، هیوکی  هیوکی HIOKI 3287 ، هیوکی HIOKI 3284/3285

 

————————————————————–

میگر و تست مقاومت عایقی هیوکی HIOKI

برای تست مقاومت عایقی و میزان اهم سیم پیچ ها و کابل از دستگاه میگر استفاده میکنند که به صورت دقیق میزان اهم و مقاومت را با دقت میکرو اهم و مگا اهم و ترا اهم بازگویی میکند دستگاه های میگر دارای رنج های مختلفی هستند که از دارای رنج های ۲۵۰ ولت و ۵۰۰ ولت و ۱۰۰۰ ولت و ۲۵۰۰ ولت و ۵۰۰۰ ولت و ۱۰۰۰۰ ولت و ۱۲۰۰۰ ولت میباشند و چنانچه اگر نیاز به ولتاژ بیشتری داشته باشیم باید از دستگاه های های پات  HIPOT استفاده کنیم دستگاه های میگر و تزریق ولتاژ هیوکی دارای دو دسته دیجیتال و آنالوگ میباشند مدل های آن به شرح ذیل نام برده میشوند :

میگر و تستر های مقاومت دیجیتال هیوکی :

هیوکی HIOKI IR3455  دارای ولتاژ ۵۰ کیلو ولت ، میگر هیوکی IR4053  ۱ کیلو ولت DC با قابلیت تزریق ولتاژ AC  تا ۶۰۰ ولت ، میگر هیوکی IR4058/IR4057/IR4056 که این مدل ها بر اساس دقت تقسیم بندی میشوند.

 

میگر ها و تستر های مقاومت آنالوگ هیوکی :

شامل :

مدل HIOKI3490 ، HIOKI IR4018 ، HIOKI IR4017  ، HIOKI IR 4016  ، IR4053  ، FT4310 ,PW4053,IR3455

 

————————————————————–

ارت تستر و تستر مقاومت زمین

برای اندازه گیری میزان مقاومت چاه های ارت از دستگاه های ارت سنج استفاده میکنند که هریک از این دستگاه ک به ۳ مدل مختلف ارزیابی میشوند که شامل ارت سنج کلمپی ، ارت سنج ۳ سیمه و ارت سنج چهار سیمه تقسیم میشوند و برای اندازه گیری با هریک از این دستگاه های با اصول خاص و شکل های به کار گیری مختلف استفاده میشوند دستگاه های ارت تستر هیوکی جزء پر طرفدارترین دستگاه ها در زمینه تست میزان مقاومت خاک و زمین می باشند که شرکت مشهد دقیق نماینده رسمی این کمپانی تمامی این خدمات را ارائه می نماید.

 

ارت تستر های هیوکی شامل مدل هایی به شرح ذیل میباشد :

ارت سنج ۳ سیمه و کلمپی  دیجیتال و آنالوگ :

ارت تستر دیجیتال مدل هیوکی HIOKI FT6031

ارت تستر آنالوگ عقربه ای مدل هیوکی HIOKI FT3151

ارت سنج کلمپی انبری دیجیتال هیوکی HIOKI FT6381 / FT6380

 

————————————————————–

RST  متر و یا توالی یاب فاز هیوکی HIOKI

یکی دیگر از محصولات هیوکی دستگاه توالی یاب فاز میباشد که برای تست چرخش آر و اس و تی  در موتور های ۳ فاز استفاده میشود و بسیار پر کاربرد است که دارای مدل های تستری و چراغی و دیجیتالی میباشد توالی یاب های هیوکی شامل مدل های هیوکی HIOKI PD3259 با نمایشگر دیجیتال و مدل هیوکی PD2129/PD3129  دارای چنگک القائی

 

————————————————————–

فازمتر القائی و غیر تماسی هیوکی HIOKI 3120/3481

در صنعت برق و الکترونیک چند نوع فازمتر و یا رد یاب ولتاژ وجود دارد که هریک نسبت به میزان ولتاژ کاری قابل استفاده هستند که نوعی با قابلیت تماسی و نوعی به صورت غیر تماسی که شامل فازمتر القائی و غیر تماسی هیوکی HIOKI 3120/3481 میشود که قابلیت تست ولتآژ به صورت غیر تماسی از روی روکش کابل و سیم و زیر دیوار تا فاصله ۱۸ سانتی این فازمتر ها را اصولا برقکار های صنعتی و خانگی استفاده میکنند.

 

————————————————————–

تجهیزات تست شبکه و تعمیرات هیوکی و تستر LED RGB HIOKI

این نوع دستگاه ها جزء تجهیزات بسیار خاص برند هیوکی به حساب می آیند برای تست رنگ و قدرت پرتاب نور LED و لیزر های آر جی بی استفاده میشود و نوع دیگر این محصولات تستر شبکه و یا تستر لن LAN میباشد که بسیار پر کایرد و دقیق است برای خرید و یا سفارش هرگونه از این کالا ها میتوانید با نماینده رسمی این کمپانی شرکت مشهد دقیق تماس حاصل فرمایید.

این تجهیزات شامل :RGB LASER METER TM6102/6103/6104/6101 / تستر LED

و نوع دیگر جهت تست توان مصرفی این تجهیزات که برای اندازه گیری میزان مصرفی و کیفیت استفاده میشود مدل هیوکی HIOKI 3664 میباشد.

و دستگاه هیوکی مدل ۳۶۶۵ به نوعی تستر LAN و یا تستر شبکه می باشد که دارای قیمت بسیار مناسب و از کیفیت و دقت بالایی برخوردار است.

 

————————————————————–

تستر میدان مغناطیسی و یا تسلامتر و گوس متر هیوکی

دستگاه های اندازه گیری دارای نام های متفاوتی هستند که این عمل باعث اشتباه در کاربرد درخواستی بعضی محصولات میشود اصولا دستگاه های تستر میدان مغناطیسی دارای قابلیت های بسیار خاص و رنج های بسیار متفاوت هستند که به همین دلیل این تجهیزات با نام هایی به نام تسلا متر و گوس متر و یا بصورت تستر میدان مغناطیسی نامیده میشود که هر سه این نام شامل تجهیزات هیوکی مدل : MAGNETIC FIELD HI TESTER HIOKI FT3470-FT3470-51 میشود که این نوع تستر های مغناطیسی ساخت کشور ژاپن میباشند و دارای یکسال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش از سوی نماینده انحصاری کمپانی هیوکی در مشهد میباشد.

————————————————————–

ترمومتر لیزری غیر تماسی HIOKI

برای اندازه گیری دما به صورت غیر تماسی از ترمومتر های لیزری و یا اینفرارد ترمومتر استفاده میکنند که در صنعت طب و صنعت بسیار پر کاربرد است این دماسنج ها را اصولا برای تست دماهای بالا و تست دماهای خطر ناک استفاده می کنند اصولا ترمومتر ها چند نوعند که به صورت تماسی و یا غیر تماسی بخش بندی میشوند که هر نو دارای شکلی متفاوت و کاریردی خاص میباشند ترمومتر یا گیج دما از جمله محصولات ابزار دقیق پر مصرف در صنعت و دنیای گسترده تولید و مانیتورینگ در کارخانه ها و پالایشگاهها و … می باشد دماسنج نه تنها دارای مصارف صنعتی بلکه مصارف خانگی را شامل میشود اگرچه مدل آنها با هم متفات است اما کارایی یکسانی دارند. بنابراین لازم است که با ساختار و انواع مدل های ترمومتر آشنا شویم. که نتیجه اصولی این مقاله شامل ترمومتر های لیزری هیوکی در مدل های HIOKI FT3701/FT3700  میباشد و مدل دماسنج های تماسی و ترموکوپل دار این برند شامل هیوکی HIOKI 3442  HIOKI 3441/ میباشد.

————————————————————–

ترموگراف  دیتالاگر و ثبت کننده دما و رطوبت هیوکی

ترموگراف و یا دیتالاگر اصولا برای تست های سردخانه ای و بهداشتی و گلخانه ای استفاده میشوند و اصولا ترموگراف به معنی ثبت کننده دما و رطوبت محیط میباشد ترموگراف ها اصولا دارای قابلیت های بسیار متفاوتی هستند و دانستن میزان آن ها در محیط بسیار مهم است که در برند هیوکی به چند نمونه از این تجهیزات با بهترین کیفیت اشاره شده که تاکنون در برند های معروف با چنین کیفیتی به سابقه بوده است و این ثبت کننده ها و دیتالاگر ها در اولویت فروش قرار دارند.

ثبت کننده ها و دیتالاگر های هیوکی شامل : دیتالاگر رطوبت وایرلس HIOKI LR8514 و ثبت کننده HIOKI LR8410 و دیتالاگر HIOKI LR5000، رکوردر LR8520 ، ترموگراف دما و رطوبت LR8520/LR8515/LR8514/LR5011/LR5001

ترموگرافی به چه معناست و اصول اصلی تست ترموگرافی چیست؟ ترموگرافی  به نوعی تحلیل و اندازه گیری و ثبت مقادیر دما و یا در بعضی از دستگاه ها رطوبت میباشد دستگاه‌های دمانگاری یا ترموگرافی  امروزه به صورت گسترده‌ای پر مصرف شده اند. به عنوان مثال ، می‌توان به دستگاه  ثبت کننده hioki lr5001 اشاره کرد. این دستگاه ویژگی‌هایی از قبیل ذخیره اطلاعات را داراست و با فرمت اکسل و نمایش دوگانه فشار یا رطوبت و دما را دارا می‌باشد که به صورت وایرلس اطلاعات را انتقال میدهد. دستگاه‌های پیشرفته تری همچون دستگاه hioki lr8514 قابلیت رسم گراف دما و قابلیت هشدار دهنده دمای بحرانی را دارا می‌باشد. برخی از این وسایل اندازه‌گیری عملکرد چندگانه نیز دارند، علاوه بر اندازه‌گیری دما ، فشار و رطوبت را نیز اندازه‌گیری می‌کنند که نمونه های آن شامل : hioki LR8520  و HIOKI LR8515 و HIOKI LR8514  و HIOKI LR5011 و HIOKI LR5001 هستند و جهت قیمت و اطلاعات دقیق تر به تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق واحد فنی مراجعه نمایید و یا با شماره ۰۹۱۵۷۰۷۸۹۶۲ تماس حاصل فرمایید.

————————————————————–

صوت سنج و دسیبل سنج هیوکی FT3432

دستگاه های صدا سنج برای بهداشت محیطی استفاده میشوند که به وسیله این دستگاه میتوان میزان صدا در محیط را سنجید و آنالالیز کرد که واحد اندازه گیری صدا دسیبل میباشد که به همین دلیل به این دستگاه دسیبل سنج میگویند .

 

————————————————————–

لوکس متر ونور سنج هیوکی HIOKI FT3424/FT3425

همانطور که میدانید همانند دستگاه های تست محیطی دیگر میزان نور در محیط هم قابل اندازه گیری میباشد و در بهداشت محیط میزان شدت نور بسیار مهم است که به وسیله دستگاه لوکس متر این کمیت ها را اندازه گیری میکنند و لازم است بدانید این دستگاه ها را برای تست چراغ ها و شدت پرتاب آنها هم استفاده میکنند.

————————————————————–

تاکومتر و دور سنج و یا RPM  متر هیوکی HIOKI FT3406/3405

از دستگاه های تاکو متر اصولا برای میزان چرخش دور موتور استفاده میکنند که واحد آن بر اساس RPM اندازه گیری میشوند که دارای مدل های مکانیکی و یا تماسی و مدل های غیر تماسی لیزری میباشند و در صنعت اندازه گیری و کارخانجات صنعتی بسیار پر کاربرد و پر طرفدار هستند و اصولا دارای قیمت های نسبتا مناسبی میباشند.

————————————————————–

پاور هارمونیک آنالایزر ۳ فاز هیوکی HIOKI

یکی از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات تست کیفیت توان و پاور هارمونیک آنالایزر را برند هیوکی تولید میکند و دستگاه های اندازه گیری تست و آنالیز توان را فقط میتوان از این کمپانی قدرتمند تهیه کرد پاور آنالایزر و هرمونیک آنالایزر وسیله‌ای است که به اندازه گیری دقیق ویژگی‌های قدرت الکتریسیته دستگاه‌های تولید ، تبدیل و تغییر برق می‌پردازد. همچنین اندازه گیری و تست و آنالیز دقیقی از قدرت واقعی در اینورتر‌ها ، درایور‌های موتور ، تجهیزات دفتری و اداری ، منابع تغذیه و ماشین آلات صنعتی به دست می‌دهد. امروزه پاور آنالایزر‌ها دارای کیفیت های بسیاری هستند ، به عنوان مثال می‌توانند میزان انرژی در سیستم‌های تکفاز یا سیستم‌های متقارن لود سه فاز را اندازه گیری کنند با قابلیت اندازه گیری پارامتر‌هایی همچون ولتاژ ، جریان ، وات ، وار ، توان اکتیو ، توان راکتیو ، کیلو ولت آمپر ، همچنین قابلیت اتصال به کامپیوتر جهت ثبت به صورت مینیمم و ماکزیمم ، که بهترین نمونه استفاده شده در ایران از برند هیوکی مدل PW3198  HIOKI  میباشد که این دستگاه دارای کلمپ ها با رنج های بسیار متنوع میباشد که در زمان خرید آن باد حتما مدل پراب های تست ولتاژ و جریان را بصورت جداگانه خرید کرد اورمتر‌ها Powermeter دستگاههایی هستند که برای اندازه گیری میزان توان ، انرژی ، توان اکتیو و راکتیو ، فاکتور توان و اندازه‏ گیری ولتاژ ، جریان طراحی شده اند. لازم است بدانید معرف انرژی در واحد زمان می‌باشد و با واحد وات اندازه گیری می‌شود و در الکتریسیته از حاصل ضرب ولتاژ در جریان به دست می‏آید. این در حالی است که در سیستم‌های الکتریکی ، خصوصا در جریان متناوب نیاز به آنالیز بسیاری از فاکتور‌ها می‌باشد که در تولید و نحوه انتقال انرژی و مصرف آن در تجهیزات الکتریکی بسیار موثر می‌باشند. پاور آنالایزر یا هارمونیک آنالایزر برای اندازه گیری چنین پارامترهائی نظیر ولتاژ ، جریان ، اغتشاش هارمونیک و بسیاری از پارامتر‌های کیفی توان طراحی شده اند. این تجهیز به همراه نرم افزار و تجزیه و تحلیل برای آنالیز ، و همچنین پراب و کلمپ جهت اندازه گیری جریان و ولتاژ سه فاز استفاده میشود و ادارات برق و توزیع نقش فراوانی دارند و این تجهیزات را میتوان از کمپانی هیوکی طبق مدل های ذیل از این کمپانی قدرتمند با مناسب ترین قیمت از شرکت مشهد دقیق نماینده رسمی و انحصاری کمپانی هیوکی HIOKI خریداری کرد :

پاور هارمونیک آنالایزر ۳ فاز های هیوکی شامل :PW6001 و PW3390 و PW9100  HIOKI میباشد که اصولا این مدل ها قابل حمل نیستند و به صورت آزمایشگاهی استفاده میشوند و سری دیگر تک فاز و ۳ فاز رومیزی پاور مترهای های تستر HI TESTER شامل : PW3337  و PW3336 و PW3193-10 و PW3335 و PW3334 و ۳۳۳۳ و همان طور که گفته شد این سری HI TESTER در کاتالوگ های هیوکی نام برده شده و سری پرتابل و قابل حمل این تجهیزات پاور هارمونیکی ۳ فاز شامل  PW3198  و PQ3198  و PQ3100 و دیتالاگر  PW3365 و PW3360 و PW3169 و پاور کلمپ هیوکی CM3286  جز تجهیزات پاور متری شرکت هیوکی میباشد.

————————————————————–

تستر نشتی جریان هیوکی HIOKI ST5540/ST5541

نوعی دیگر از تجهیزات هیوکی دستگاه نشتی جریان میباشد که به نوع خود بسیار خاص و بسیار با دقت است که توانسته شهرت خاصی در زمینه تجهیز آزمایشگاه الکترونیک و برق صنعتی را از آن خود کند که این نوع تستر های نشتی جریان دارای استایل های بسیار متفاوت هستند که بصورت کلمپی و ثابت دیده میشوند.

————————————————————–

تستر های ولتاژ و تست مقاومت عایقی hipotهیوکی

همانطور که میدانید در زمینه تست مقاومت عایقی و اندازه گیری میزان دقیق اهم باید از دستگاه های میگر و hi tester  hioki استفاده کرد که این عملیات را با نام هایی از قبیل تست های پات hipot  و یا تست میگر و یا همان تست مقاومت عایقی نام میبرند و شرکت هیوکی در این زمینه دستگاه های تست مقاومت بسیار متفاوتی در اختیار عموم گذاشته است که با توجه به مشخصات فنی بتوان نسبت به کمیت های اندازه گیری بهترین خرید را انجام دهیم و طبق این گفته مدل های تجهیزات میگر های تستر مقاوتی و یا های پات hipot هیوکی به شرح ذیل میباشد :

میگر hipot های پات ac : هیوکی hioki 3174/ hioki 3153/ hioki 3159/ hioki 3930 و مدل های های ولتاژ حافظه دار شامل هیوکی hioki st5520   و hioki 3157 میباشند.

های تستر و مگاه اهم متر های حرفه ای هیوکی : hioki sm7810   و   hioki sm7860 و hioki sm7420 و hioki sm7110  و hioki sm7120 و hioki sm8213/8215/8220

مولتی های ولتاژ رومیزی چند کاره هیوکی : hioki dm7276/7275  و hioki 3239  و hioki 3238   و hioki 3237

در زمانی که سیستم برق کارخانه و تجهیزات به روز باشند ، عایق الکتریکی باید در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد علاوه بر این ، تولید کنندگان سیم‌ها ، کابل‌ها ، موتورها و از قبیل آن به طور مستمر عایق‌ های خود را برای خدمات صنعتی بهبود میسازند با وجود این حتی امروزه ، عایق با توجه به تاثیراتی که می‌تواند موجب خرابی از جمله آسیب مکانیکی ، ارتعاش ، گرما یا سرمای بیش از حد ، خاک ، روغن ، بخارات خورنده ، رطوبت در روزهای گرم شوند ، مورد توجه قرار گرفته است.

نوعی دیگر از میگر ها و تستر های مقاومتی هیوکی :

شامل : HIOKI RM3548 و HIOKI RM3545 و HIOKI RM3544 و HIOKI RM3543 و HIOKI RM3542A و HIOKI RM 3542  هستند که با وجود این تجهیزات پک میگر ها و تستر های ولتاژ و HIPOT  شرکت هیوکی کامل میشود و شما میتوانید در زمان خرید هریک از دستگاه به صورت کامل با توجه به مشخصات فنی و رنج ولتاژ و مقاومتی دستگاه مد نظر را انتخاب کنید.

 

————————————————————–

آنالایزر امپدانس تستر و LCR متر هیوکی

به طور کلی شکل ظاهری آمپدانس تستر ها و LCR  های هیوکی به دیگر برند ها بسیار متفاوت می باشد لازم است که بدانید که کاربرد این دستگاه ها هم بسیار خاص و شگفت انگیز است و اصولا برای مصارف بسیار حرفه ای و آزمایشگاهی بسیار دقیق تر استفاده میشوند و نسبت به شکل ظاهری این LCR متر ها این دستگاه ها به صورت غیر قابل حمل میباشند و علاوه بر آن دارای نرم افزار تجزیه و تحلیل بسیار قوی و دقیق هستند که در زمان خرید کالا به صورت جداگانه به فروش میرسد که مدل نرم افزار آن IM9000  است که برای دستگاه آنالایزر آمپدانس HIOKI IM3570 کاربرد دارد.

در زمان خرید و فروش به مدل های امپدانس آنالایزر ها IMPEDANCE ANALYZER توجه کنید که شامل : HIOKI IM7587 و HIOKI IM7585 و HIOKI IM7583 و HIOKI IM7581 و HIOKI IM7580 و HIOKI IM3590

————————————————————–

تستر باتری و آنالایزر مقاومت باطری hioki

تستر های باتری جز پر مصرفترین و پر فروش ترین محصولات هیوکی میباشد زیرا تستر های آنالایزر باطری hioki از  کیفیت و دقت بسیار بالایی برخوردار هستند که توانمند تست باطری های ذخیره و یا ups با ولتاژ جریان های بسیار بالا می باشد. دستگاه های تستر باطری اصولا ظرفیت و مقاومت باتری ها را قبل تخلیه و فرسودگی اندازه گیری میکنند که به نوعی پیشگیری محسوب میشود. تفاوت بین دستگاه تست باتری خودرویی و آنالایزر های تست باتری هیوکی چیست و حدود قیمت آن چقدر است؟ تستر باتری و دینام برای بررسی وضعیت عملکرد باتری و دینام خودرو از آن استفاده میشود. با توجه به کاربرد فراوان و قیمت مناسب جزو اولین دستگاهها برای یک باتری ساز حرفه ای و خدمات برق خودرو و تعمیرگاهها می باشد. یکی از نکات مهم در نگهداری سلامت خودرو تست منظم باتری و سیستم برق خودرو است ، لذا داشتن این دستگاه برای تعمیرکاران برق خودرو و فروشگاههای پخش باتری خودرو توصیه می گردد. تستر باطری خودرو در مدلهای آنالوگ و دیجیتال و تستر باتری بهینه شده که به صورت سخنگو و مدلهای دیگر وجود دارد که واردات و ساخت و فروش مستقیم آن توسط تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق  انجام می گردد و لازم به ذکر است که تجهیزت کامل تستر ها و آنالایزر های ظرفیت باتری از برند هیوکی به شرح ذیل میباشد : hioki dm7276 و hioki dm7275 و hioki bt4560 و hioki bt3564 و hioki bt3563 و hioki bt3562  و hioki 3561 و نمونه بسیار پر فروش که مشتریان زیادی از آن مدل خریداری کردند و دارای قیمت بسیار مناسب میباشد و مدل آن hioki bt3554 است.

 

————————————————————–

ثبت کننده و دیتالاگر  ولتاژ و جریان و پالس هیوکی

به گونه به اتمام این مقاله هیوکی نزدیک میشویم که پس ثبت و دریافت اطلاعات در مورد این شرکت قدرتمند متوجه جزئیات توانایی های خاص این شرکت شده ایم که به نوعی متوجه تولیدات این کمپانی زمینه برق و الکترونیک و ثبت و رکورد مقادیر مربوط به برق و الکترونیک صنعتی شده ایم و در این قسمت به تجهیزات انبوه در زمینه دیتالاگری و ثبت کننده های هیوکی رسیده ایم و که دارای توانمندی های ثبت فوق العاده ای هستند.

از دیتالاگر چه میدانید؟ و در چه مصارف صنعتی قابل استفاده است؟ دیتالاگر دستگاه الکترونیکی است که داده‌هایی را که به وسیلهٔ حسگرهای تعبیه شده در دستگاه یا ابزار اندازه گیری  و حسگر خارجی و یا سنسور  تأمین می‌شوند را در طول زمان یا در رابطه با مکان ذخیره می‌کند. اکثر دیتالاگرها  اصولا بر پایه یک پردازنده دیجیتال و یا کامپیوتر  طراحی و تولید میشوند  آن‌ها عموماً کوچک و قابل حمل بوده  و به نوعی دیگر همانند تجهیزات هیوکی به صورت ثابت و قابل نصب هستند و به وسیله باتری تغذیه می‌شوند به علاوه به یک ریز پردازنده مجهز بوده و دارای حافظه داخلی جهت ذخیره‌سازی داده و تعدادی حسگر می‌باشند. برخی از دیتالاگرها به رایانه متصل می‌شوند و می‌توان با استفاده از نرم‌افزار های تجزیه و تحلیل  آن‌ها را فعال کرده و داده‌های کنترل شده را مشاهده و تجزیه و تحلیل کرد.

لازم به ذکر است دستگاه ثبت کننده ولتاژ و جریان ۳ فاز هیوکی شامل مدل های HIOKI PW3365  و HIOKI  PW3360 میباشند که به وسیله کلمپ های تست جریان و پراب هاس تست ولتاژ سوسماری این عملیات را انجام میدهند و نمونه ای دیگر از این دیتالاگر های پیشرفته به نوعی فقط توانمند تست جریان را دارند همانند HIOKI LR8513  و HIOKI LR5051  و نوع دیگر دیتالاگر های ولتاژ HIOKI LR8515  و HIOKI LR5041/5042/5043 و HIOKI LR5031 هستند و برای اندازه گیری و ثبت مقادیر میزان پالس های  الکترونیکی از دستگاه هیوکی HIOKI LR8512 استفاده میشود.

هم اکنون به نقطه بسیار قدرمند رکوردر ها و ثبت کننده رسیده ایم که این تجهیزات داره رنج های و توانمندهای بسیار عالی و پیچیده ای هستند که این کمپانی آن را مموری رکورد و یا HI RECORDER  نامیده است که فقط توامندی و آنالیزر ثبت مقادیر با سرعت هایی با دقت صدم ثانیه و حافظه های هوشمند را دارا هستند مموری های رکوردهای هیوکی جز تجهیزات بسیار پیشرفته به حساب می آیند و دارای قیمت های متعددی هستند و هم اکنون به معرفی مدل های های رکوردرها میپردازیم که شامل :HIOKI LR8520  با نام تجاری وایرلس دیتالاگر . HIOKI LR8515  دیتا مینی لاگر ، HIOKI LR8512/8515   وایرلس مینی دیتالاگر ، HIOKI LR5000  و نوع دیگر دیتالاگر ها شامل سری هات فلو دیتالاگر HIOKI LR8432 و HIOKI LR8431  و سری های چند کاناله وایرلس شامل : HIOKI LR8410  و مموری های رکورد HIOKI LR8400  و HIOKI MR8875 و HIOKI MR8400  و نمونه وایرلس مموری های رکورد HIOKI LR8410 و دیگر MEMORY HICORDER  همانند : HIOKI MR8870  و HIOKI MR8880  و HIOKI MR8847  و HIOKI MR8875  و HIOKI MR6000  است.

درباره‌ی شرکت مشهد دقیق :

شرکت مشهد دقیق ، نمایندگی عرضه‌ و فروش  انواع دستگاه های اندازه گیری و ابزار دقیق با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت  از کمپانی های معتبر در ایران می باشند. این شرکت با سال ها تجربه در عرصه ی واردات و عرضه ی انواع دستگاه‌های اندازه‌گیری ، دارنده ی نمایندگی رسمی کمپانی های مطرحی نظیر اکستچ و ادلر و هیوکی و فلوک و.. می باشد .

کالاهای ارائه شده توسط شرکت مشهد دقیق  عبارت  هستند  از آمپر متر، دوربین نقشه برداری ، فلز یاب ،یخچال دارو سازی ،کلر سنج ، تجهیزات فشارقوی ، کالیبراتور و محصولات آزمایشگاهی و… شرکت مشهد دقیق ، کلیه این محصولات را به همراه گارانتی تعویض و خدمات پس از فروش عرضه می کند . تمامی محصولات  دارای گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است .

شما میتوانید جهت دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد محصول و قیمت این کالا، با کارشناسان فروش و نیرو های پشتیبانی شرکت مشهد دقیق تماس حاصل فرمایید:

۰۵۱-۳۷۱۳۳۸۰۳

۰۵۱-۳۷۱۳۳۸۰۴

۰۵۱-۳۷۱۳۳۹۴۰

مارا در اینستاگرام دنبال کنید 🙂

خارج از وقت اداری:  ۰۹۱۵۷۰۷۸۹۶۲

بازگشت به لیست