مقالات

تست تزریق جریان چیست؟

تست تزریق جریان چیست؟

امروزه ابزار و تجهیزات بسیاری برای تسهیل کارهای انسان‌ها طراحی و تولید می‌شوند. درواقع همه ما برای انجام بسیاری از امور، نمی‌توانیم به‌تنهایی کار خود را پیش ببریم، ازاین‌رو به تجهیزات مخصوصی نیاز داریم. به طور مثال جریان الکتریکی یکی از پرکاربردترین مواردی است که با آن سر و کار داریم. برای اندازه‌گیری و بررسی جریان الکتریکی به دستگاه تزریق جریان نیاز است.

Injection flow test

معرفی تست تزریق جریان

قطعاً این سؤال برای شما هم به وجود می‌آید که تست تزریق جریان چیست و چه کاربردهایی دارد یا چه فرایندهایی را می‌تواند انجام دهد. از مهم‌ترین کاربردهای این دستگاه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • از این دستگاه برای تست و بررسی رله‌های حفاظت جریان استفاده می‌شود.
  • جهت تست تزریق جریان، به این دستگاه نیاز است؛ زیرا بدون استفاده از این دستگاه، کار شما بسیار سخت می‌شود.
  • برای افزایش جریان، از این دستگاه استفاده می‌شود؛ زیرا یکی از قابلیت‌های این دستگاه، افزایش جریان است.
  • چنانچه قصد بررسی فیوزها را دارید، می‌توانید از این دستگاه استفاده نمایید.
  • برای تست بی متال‌ها، رمپی و پارامترها نیز از این دستگاه استفاده می‌شود.
  • بررسی‌های پیوستگی مدارات و میزان صحت نسبت تبدیل آن‌ها نیز برعهده این دستگاه است.
  • همچنین از این دستگاه برای پلاریته CT استفاده می‌شود.

بهترین دستگاه تزریق جریان موجود در بازار کدام است؟

همان‌طور که اشاره شد، کمپانی‌های بسیاری برای طراحی و تولید این دستگاه فعالیت می‌کنند اما برخی از کمپانی‌ها عملکرد بهتری داشته‌اند و موفق به تولید دستگاه‌های بهتری شده‌اند. به طور مثال دستگاه‌های برندهای دت و کپ یکی از بهترین و پرفروش‌ترین دستگاه‌های موجود در بازار هستند. این دستگاه‌ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند. مشخصه‌های فنی آن‌ها، تمام موارد مهم و مورد نیاز را شامل می‌شود و عملکرد بسیار خوبی را ارائه می‌دهند. چنانچه قصد خرید این دستگاه را دارید، خرید تزریق جریان از برند دت و کپ می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

ساخت دستگاه تزریق

ساخت این دستگاه به‌صورت تک ‌فاز و سه ‌فاز صورت می‌گیرد. باتوجه‌به فرایندهای کاری که دارید و میزان آمپری که با آن سر و کار دارید، می‌توانید از مدل تک ‌فاز و یا سه‌ فاز استفاده نمایید. برای ساخت این دستگاه از قطعات و ابزار مختلفی استفاده می‌کنند.

قیمت و خرید دستگاه تزریق جریان از فروشگاه اینترنتی ابزار اندازه گیری

قیمت این دستگاه به موارد گوناگونی بستگی دارد، به همین دلیل نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای همه دستگاه‌ها ارائه نمود. از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر قیمت دستگاه تزریق جریان می‌توان به برند تولیدکننده، کیفیت، مشخصه‌های فنی، جنس بدنه، مدل دستگاه و شرایط اقتصادی اشاره نمود.

چنانچه قصد خرید ابزار اندازه گیری همچون خرید دستگاه تزریق را دارید، می‌توانید به فروشگاه مشهد دقیق مراجعه کنید. فروشگاه تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق به‌عنوان نمایندگی شرکت‌های معتبر آمریکایی، انگلیسی و اروپایی فعالیت می‌کند. این فروشگاه اینترنتی ابزار اندازه گیری برای تمامی محصولات خود، گارانتی و خدمات پس از فروش 1 تا  ۵ ساله شرکتی و معتبر ارائه می‌کند.

بازگشت به لیست