برق الکترونیک, منبع تغذیه

منبع تغذیه POE چیست؟

منبع تغذیه POE چیست؟

ابزار الکتریکی که برق را به یک بار الکتریکی می رساند را منبع تغذیه می گویند، عملکرد اصلی منبع تغذیه تبدیل جریان الکتریکی از منبع به ولتاژ، جریان و فرکانس صحیح برای تامین بار است که به آن مبدل برق نیز می گویند. برخی از منابع تغذیه قطعات مستقلی از تجهیزات هستند و در برخی دیگر در وسایل باربری که از آن ها تغذیه می کنند استفاده می شود.

محدود کردن جریان کشیده شده توسط بار بار به سطح ایمن، خاموش کردن جریان در صورت بروز خطای الکتریکی، تهویه مطبوع جهت جلوگیری از رسیدن صدای الکترونیکی از سایر عملکرد های منبع تغذیه است. در تمامی منابع یک اتصال ورودی برق می باشد که انرژی را به صورت جریان الکتریکی از منبع دریافت می کند و یک یا چند اتصال خروجی برق دارد که جریان را به برق می رساند. تجهیزات اندازه گیری و ابزار دقیق مرکز خرید تجهیزات برق و الکترونیک می باشد که در صورت نیاز به خرید منبع تغذیه ارزان می توانید لیست قیمت منبع تغذیه را بررسی نمایید تا بهترین خرید منبع تغذیه ارزان را در این مجموعه تجربه نمایید.

آشنایی با منبع تغذیه POE

کلمه PEO مخفف Power Over Ethernet به معنی تغذیه از شبکه می باشد که برای تغذیه تجهیزاتی که قابلیت های POE دارند از طریق کابل شبکه POE استفاده می شود، منبع تغذیه POE یک دستگاه الکترونیکی است که عملکرد بسیار ساده ای دارند. کابل شبکه را می توان به ورودی این دستگاه متصل کرد که در خروجی به صورت  POE می باشد.

با استفاده از این دستگاه می توانید از هزینه های خود کاهش دهید و در شرایط خاص از این دستگاه استفاده نمایید. آداپتور POE یکی از منبع تغذیه های پر کاربرد و مقرون به صرفه می باشد که می توانید برای تامین انرژی دستگاه های شبکه روی بستر اترنت استفاده نمایید و همانطور که از اسم این دستگاه مشخص است از این دستگاه برای اضافه کردن جریان برق به اترنت استفاده می شود. این منبع تغذیه POE برای دستگاه هایی همچون رادیو وایرلس ها مورد استفاده قرار می گیرد زیرا از طریق POE قابل تغذیه می باشند.

برای آشنایی با انواع منبع تغذیه در زمان خرید پاور ساپلای آزمایشگاهی که نام دیگر منبع تغذیه آزمایشگاهی می باشد می توانید به سایت مشهد دقیق به عنوان نماینده فروش و خرید منبع تغذیه آزمایشگاهی مراجعه نمایید تا لیست قیمت انواع منبع تغذیه را در اختیار شما همراهان گرامی قرار دهند.

بازگشت به لیست