مقالات

دوربین حرارتی موبایل چیست؟

دوربین حرارتی موبایل چیست؟

پیشرفت علم و تکنولوژی همه ابعاد زندگی بشر را دچار تغییر و تحول کرده است. به‌طوری‌که امروزه تمامی ابزارها و دستگاه‌های صنعتی و خانگی در اندازه‌های بسیار کوچک و قابل حمل تولید و عرضه می‌شوند. این تغییرات در زمینه دوربین‌های حرارتی موبایل نیز به چشم می‌خورد. با متداول‌تر شدن خرید دوربین حرارتی موبایل ممکن است این سؤال در ذهن شما ایجاد شده باشد که دوربین حرارتی موبایل چیست.

دوربین حرارتی موبایل یک ابزار یا به‌اصطلاح گجت است که بر روی تلفن‌های همراه هوشمند نصب می‌شود. این قطعه بسیار کوچک بعد از اتصال به تلفن همراه، موبایل شما را به یک دوربین حرارتی تمام‌عیار تبدیل می‌کند. سنسورهای تعبیه‌شده در این ابزار کوچک اما قدرتمند، با تشخیص تفاوت دمای محیط و اجسام، جزئیات نامرئی را به شما نمایش می‌دهند. برای راحتی کاربران امکان نصب این ابزار روی تبلت‌ها نیز فراهم شده است.

thermal-camera-for-smartphone

قیمت دوربین حرارتی در چگونه تعیین می‌شود؟

قیمت‌گذاری دوربین‌های حرارتی بر اساس عوامل مختلفی انجام می‌شود. به‌عنوان مثال قیمت دوربین حرارتی صنعتی که دارای سایز بزرگ است و امکانات بیشتری را ارائه می‌کند، نسبت به مدل پرتابل بالاتر است. قیمت دوربین حرارتی فلیر ساخت اروپا نسبت به دوربین حرارتی ارزان و اقتصادی که در کشور چین تولید می‌شود نیز بالاتر می‌باشد.

کاربردهای مختلف دوربین‌های حرارتی

هر دوربین حرارتی برای کاربرد مخصوصی تولید می‌شود. اولین و پرطرفدارترین مدل مربوط به دوربین‌های حرارتی در تلفن‌های هوشمند است. این روزها با پیشرفت تکنولوژی خرید دوربین حرارتی موبایل طرفداران بسیاری را در سرتاسر دنیا پیدا کرده است.

دوربین‌های مخصوص دید در شب، برای حفظ امنیت و مراقبت از ساختمان‌های مسکونی، اداری، تولیدی، انبارها و کارخانه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. خرید دوربین حرارتی دید در شب از برندهای داخلی یا خارجی نیازهای شما را مرتفع می‌سازد.

 امروزه برای تعمیر بسیاری از تجهیزات الکترونیکی ازجمله موبایل از دوربین‌های حرارتی استفاده می‌شود. با خرید دوربین حرارتی برای تعمیرات موبایل تشخیص قطعات آسیب‌دیده با سرعت و دقت بیشتری صورت می‌گیرد و هزینه‌های تعمیرات کاهش پیدا می‌کند. دراین‌بین دوربین‌های حرارتی با اهداف نظامی و امنیتی نیز طراحی می‌شوند. خرید دوربین حرارتی نظامی برای حفظ امنیت جان سربازان در شرایط سخت جنگی انجام می‌شود.

خرید دوربین حرارتی اصل به‌صورت آنلاین

فروشگاه اینترنتی ابزار اندازه گیری مشهد دقیق ارائه‌کننده انواع دوربین حرارتی اورجینال و با کیفیت است. شما می‌توانید برای استعلام روزانه قیمت دوربین حرارتی دید در شب و قیمت دوربین حرارتی فلوک به وب‌سایت این مجموعه مراجعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره خرید دوربین حرارتی موبایل می‌توانید با کارشناسان باتجربه ما تماس بگیرید.

هایلایت زرد رنگ مربوط به محل قرارگیری تصویر است.

بازگشت به لیست