سوالات پر تکرار مشهد دقیق

آیا ابزار شما نیاز به تعمیرات دارد؟

مجموعه مشهد دقیق با سالها تجربه در صنعت اندازه گیری و ابزار دقیق، با کادری مجرب توانمندی خود را در زمینه تعمیرات هر گونه تجهیز و ابزار آلات اندازه گیری دقیق از قبیل مولتی متر و آمپر متر، کالیبراتور، تجهیزات تزریق ولتاژ و تزریق جریان، تعمیرات عیب یاب های کابل، انواع ارت سنج های کلمپی و 3 سیمه، انواع باد سنج، لوکس متر، صوت سنج و انواع دماسنج تماسی و ترمومتر های لیزری، متر لیزری، تراز لیزری، تستر های رله های حفاظتی، میکرو اهم متر ها، میگر و… اعلام می کند.

آیا از قیمت محصولات اطلاع ندارید؟

مشتری گرامی برای اطلاع از قیمت هر محصول به می بایست با کارشناسان فروش مشهد دقیق در تماس باشید و در صورت نبود هر محصول در موجودی انبار ثبت سفارش خارجی از کمپانی تجهیزات مورد نظر صورت میگیرد و آن کالا دارای زمان تحویل 10 الی 30 روزه را دارا می باشد.

مشهد دقیق نماینده ی چه کمپانی هایی را داراست؟

شرکت مشهد دقیق افتخار نمایندگی شرکت های معتبر آمریکایی و انگلیسی و اروپایی همچون هیوکی، فلوک، فلیر، اکستچ، ادیتل، دی تی ای و ادلر را در رزومه کاری خود داراست.

آیا برای خرید محصولات نیاز به مشاوره فنی دارید؟

فروشگاه اینترنتی تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق دارای گستره ی محصولی فراوانی است که برای کاربران و مشتریان عزیز انتخاب هر محصول شرایط سختی را داراست و به همین دلیل کارشناسان فروش مشهد دقیق آمادگی اطلاع رسانی فنی در خصوص هر نوع محصولی را دارند.

آیا محصول در خواستی شما در ایران موجود نیست؟

به طور کلی شاید تمامی محصولات در خواستی شما در سایت ما وجود نداشته باشد ولی در نظر داشته باشید که شرکت تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق توان واردات و همکاری با چندین کشور دنیا را داراست و در صورت اطلاعات فنی دقیق از طرف مشتری، تامین و ثبت سفارش خارجی از هر کشوری با کمترین زمان ممکن صورت می گیرد.

آیا تجهیزات و ابزار آلات شما از کالیبره خارج شده اند؟

اصولا تمامی ابزار آلات اندازه گیری دارای کالیبره هستند که به مرور زمان به دلیل استحلاک و آسیب دیدگی میزان کالیبره دارای نوسان می شود و به طور کلی هر نوع دستگاه اندازه گیری سالانه باید کالیبره شود و طبق شرایط اداره استاندارد گواهی صادر شود، شما میتوانید برای اطمینان کامل از صحت عملکرد هر نوع دستگاه اندازه گیری و صادر شدن گواهی کالیبراسیون تجهیزات خود را به ما بسپارید.

نحوه برقراری با مجموعه و ثبت سفارشات چگونه است؟

شما عزیزان می توانید جهت ثبت سفارش و اطلاع از اجناس با شماره های مندرج در وبسایت رسمی با ما در ارتباط باشید.

مشهد دقیق در چه زمینه هایی صاحب امتیاز است؟

این مجموعه تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق در صنایع ساخت تجهیزات تست برق صنعتی از قبیل منبع تغذیه های 3 فاز و های ولتاژ، هایپات Hipot، تزریق جریان، کالیبراسیون و تعمیرات تمامی ابزار آلات اندازه گیری، مشاوره ساخت و فروش و راه اندازی سیستم های حرارتی حرفی برای گفتن درمیان رقباء را دارا می باشد.

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش چگونه است؟

لازم به ذکر است تمامی محصولات اندازه گیری خریداری شده از فروشگاه مشهد دقیق دارای گارانتی و خدمات پس از فروش 1 الی 5 ساله شرکتی با توجه به محصول خریداری شده می باشد و به نوعی نسبت به انتخاب کمپانی ها میزان اعتبار گارانتی ها دارای زمان های مختلف می باشد که در فاکتور فروش از زمان ثبت تاریخ فعال می شود.