مشاهده وبسایت مشهد ابزار 

www.iranmdt.com

پست الکترونیکی

info@iranbtm.com

 

کد پستی مجموعه 

9177744751

 

واحد فروش و استعلام

09157078962

 

واحد پشتیبانی 

051-37133804 

موقعیت جفرافیایی مشهد دقیق

میدان صاحب الزمان، مجتمع سبحان، ط1، واحد19

 

سایت ایران بی تی ام دارای گستره ی محصولی فراوانی است که برای کاربران و مشتریان عزیز انتخاب هر محصول شرایط سختی را داراست و به همین دلیل کارشناسان فروش مشهد دقیق آمادگی اطلاع رسانی فنی در خصوص هر نوع محصولی را دارند.

مجموعه ایران بی تی ام (تجهیزات اندازه گیری مشهد دقیق) با سالها تجربه در صنعت اندازه گیری و ابزار دقیق با کادری مجرب توانمندی خود را در زمینه تعمیرات هر گونه تجهیز و ابزار آلات اندازه گیری دقیق مولتی متر و آمپر متر، سنج های کلمپی و 3 سیمه، انواع باد سنج، لوکس متر، صوت سنج و ترمومتر های لیزری، متر لیزری، تراز لیزری، تستر های رله های حفاظتی، میکرو اهم متر ها، میگر و…. اعلام میکند.

مشتری گرامی برای اطلاع از قیمت هر محصول به میبایست با کارشناسان فروش مشهد دقیق در تماس باشید و در صورت نبود هر محصول در موجودی انبار ثبت سفارش خارجی از کمپانی تجهیزات مورد نظر صورت میگیرد و آن کالا دارای زمان تحویل 10 الی 30 روزه را داراست.

شما عزیزان می توانید جهت ثبت سفارش و اطلاع از اجناس فروشگاه اینترنتی مشهد دقیق با شماره های درج شده با ما در تماس باشید.

  • 051-37133803
  • 051-37133804

اصولا تمامی ابزار آلات اندازه گیری دارای کالیبره هستند که به مرور زمان به دلیل استحلاک و آسیب دیدگی میزان کالیبره دارای نوسان میشود و به طور کلی هر نوع دستگاه اندازه گیری سالانه باید کالیبره شود و طبق شرایط اداره استاندارد گواهی صادر شود. شما میتوانید برای اطمینان کامل از صحت عملکرد هر نوع دستگاه اندازه گیری و صادر شدن گواهی کالیبراسیون تجهیزات خود را به ما بسپارید.